„Jesteśmy w showroomie mojej mamy”

Końcówka maja co roku kojarzy się między innymi z Dniem Matki – świętem kobiet, które wzięły na siebie ogromną odpowiedzialność wychowywania małych istot i do tego czerpią z tego niemałą przyjemność! Tony radości, uśmiechów, wspólnych chwil, śmiesznych sytuacji i niezapomnianych wspomnień towarzyszą także DaWandowym Projektantkom – Mamom.

Dlatego postanowiliśmy zamienić kilka słów z ich potomkami i podpytać, jak mamy sobie radzą i jak łączą pasję tworzenia z wychowywaniem tych małych (albo i większych) pociech.

Projekt Matka Polka Kreatorka powraca, wszystkie szczegóły i materiały opublikujemy w okolicach 26 maja, a już teraz na naszym profilu na FB zobaczycie zwiastun filmiku, który stworzyliśmy na podstawie wizyt u czterech niesamowitych Projektantek i rozmów z nimi oraz ich dziećmi.

Dziękujemy za rozmowy:

KOI Cosmetics, Kasia Miciak Design, KID IDENTITY, That Way

Co dzieci myślą o mamach? Zobacz zwiastun filmiku, który stworzyliśmy na podstawie wizyt u czterech niesamowitych Projektantek i rozmów z nimi oraz ich dziećmi. #matkapolkakreatorka Udział wzięli: Kasia Miciak design, That Way, K-id, KOI

Posted by DaWanda on Freitag, 12. Mai 2017

 

Kasia Miciak Design dla DaWanda Polska That Way dla DaWanda Polska

KOI Cosmetics dla DaWanda Polska KID IDENTITY dla DaWanda Polska

Ciągle tworzymy nowe treści, jeżeli masz ochotę podzielić się z nami tym, jak tworzysz swoje produkty, możesz to zrobić do 25 maja. Szczegóły, jak to zrobić, znajdziesz tutaj »

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 11.05.2017 o godzinie 15:03 h.

Kategoria: Promuj swój sklep

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: