Zapraszamy na warsztaty »

Tym razem w ramach cyklu DaWanda Po Godzinach przygotowaliśmy serię szkoleń dotyczących podstawowych błędów, które często sprawiają, że ruch w sklepie jest mniejszy niż mógłby być. Na podstawie naszego doświadczenia, Waszych pytań oraz feedbacku po dotychczasowych warsztatach wytypowaliśmy 5 zagadnień, o których chętnie szerzej opowiemy. Będziemy je ujawniać stopniowo.

Na pierwszy ogień bierzemy kategorie produktów na DaWandzie. Czasami ciężko ze stuprocentowym przekonaniem zdecydować, które z nich najlepiej wybrać. Podpowiemy, czym się kierować i jak dzięki właściwemu dopasowaniu zyskać dodatkowy ruch w sklepie.

Zapraszamy serdecznie!

Spotykamy się 25 kwietnia w biurze DaWandy (Warszawa, ul. Widok 8, V piętro). Startujemy o 17:30. Warsztat potrwa ok. 1,5 h.

Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc mocno ograniczona! Aby zarezerwować miejsce na liście uczestników, należy wypełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia do końca dnia.

 

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 21.04.2017 o godzinie 12:16 h.

Kategoria: Promuj swój sklep

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: