Regulamin korzystania z kodów rabatowych

Warunki wykorzystania specjalnych kodów rabatowych dla narzędzia Promowane Oferty

  • Kody rabatowe w kampaniach Promowanych Ofert są ważne od konkretnego dnia (od godziny 00:00) do konkretnego dnia  (do godziny 23:59 ) i obowiązują tylko i wyłącznie w tym czasie.
  • Rabat dotyczy tylko nowo tworzonych kampanii.
  • Aby wykorzystać kod rabatowy, należy utworzyć nową kampanię w sklepie na DaWandzie w zakładce Jak reklamować. Po otrzymaniu kodu rabatowego do wybranego pakietu (od XS do XXL), musisz wpisać kod w odpowiednim miejscu (okienko “Kod rabatowy”) i potwierdzić,  klikając na Wykorzystaj. Suma całkowita zostanie automatycznie pomniejszona.
  • Kody do kampanii mogą zostać wykorzystane jedynie przy zakupie Promowanych Ofert. Przy zakupie dodatkowych wyświetleń w już działającej kampanii Promowanych Ofert wykorzystanie kodów do kampanii jest niemożliwe. Kod może zostać wykorzystany tylko jeden raz przez Użytkownika.
  • Wypłata w gotówce nie jest możliwa.
  • W wypadku manipulacji lub prób manipulacji w procesie wykorzystania kodów i naruszenia Regulaminu kod traci swoją ważność. Cena Promowanych Ofert obowiązuje bez rabatu. Kod może zostać również później unieważniony – w takim wypadku obowiązuje cena bez rabatu. Użytkownik zostanie natychmiast o tym poinformowany, otrzymując wyjaśnienie z podaniem powodu zaistniałej sytuacji.

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 26.04.2016 o godzinie 21:09 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: