Promowane Oferty czyli reklama dla Ciebie!

Uwaga! Możliwość zakupu nowych kampanii w ramach Promowanych Ofert została tymczasowo zawieszona. Będziemy informować, kiedy działanie narzędzia reklamowego wróci do normy. Więcej informacji tutaj »

Stało się! Wprowadzamy NOWE dawandowe narzędzie marketingowe, dzięki któremu Twoje produkty będą jeszcze szerzej promowane i dotrą do przeogromnego grona klientów. Dzięki kampaniom Promowanych Ofert, bo o nich tu mowa, Twoje produkty pojawią się na powierzchniach reklamowych w licznych wyróżnionych miejscach naszej platformy. Przeczytaj, jak działają Promowane Oferty i jakie mogą Ci przynieść korzyści!

LP

Czego się dowiesz?

❤ Czym są Promowane Oferty i jak je zamówić?

❤ Gdzie wyświetlają się produkty wybrane do kampanii w ramach Promowanych Ofert?

❤ Jak wygląda cennik Promowanych Ofert i za co dokładnie płacisz?

❤ Jak zarządzać swoimi kampaniami?

❤ O co najczęściej nas pytacie?

Promowane Oferty w skrócie

Promowane Oferty to płatna reklama produktów na DaWandzie. Wystarczy, że wejdziesz w Moja DaWanda » Jak reklamować » Promowane Oferty i w kilku krokach zamówisz kampanie, dzięki którym zwiększą się ruch i sprzedaż w Twoim dawandowym butiku. Dokładny Regulamin korzystania z Promowanych Ofert znajdziesz tutaj »

Gdzie wyświetlają się produkty w ramach kampanii Promowanych Ofert?

Produkty wybrane do kampanii (maksymalnie 50) wyświetlą się losowo na podstawie matematycznego algorytmu wraz z napisem „promowane” i specjalną kolorową wstążką w miejscach, które są najbardziej zauważalne przez naszych Użytkowników, a więc… Twoich potencjalnych klientów! Te miejsca, to:

❤ Moja DaWanda – pierwsza strona pojawiająca się po zalogowaniu Użytkownika na swoje dawandowe konto

❤ strony odpowiednich kategorii – oferty wyświetlają się na samej górze nad katalogiem produktowym

❤ wyniki wyszukiwania – oferty wyświetlają się na samej nad wynikami wyszukiwania

❤ koszyk zakupowy – w pierwszym kroku realizacji zamówienia na DaWandzie

❤ strona po wylogowaniu Użytkownika z konta na DaWandzie

Ile i za co płacisz?

Promowane Oferty działają na zasadzie tzw. CPM (ang. cost per mille), a więc płacisz za każdy tysiąc wyświetleń Twoich produktów na DaWandzie. Co to oznacza w praktyce? Produkty pojawiają się specjalnych wyróżnionych miejscach na podstawie skomplikowanego algorytmu, który dopasowuje je do poszukującego klienta. Nie warto odświeżać stron w poszukiwaniu własnych produktów! Pamiętaj, że jeśli zobaczysz swój produkt w wyróżnionym wierszu, „zje” Ci to jedno wyświetlenie z wykupionego pakietu! Cennik dostępnych pakietów zawsze znajdziesz na stronie zamawiania kampanii tutaj »

cennik LP

Jak zarządzać kampaniami?

Wszystkie informacje na temat zamówionych kampanii znajdziesz w tabeli tutaj »

Łatwo zobaczysz wszystkie swoje zamówione kampanie, status każdej z kampanii, wykorzystane i pozostałe wyświetlenia w pakietach, liczbę klików i współczynnik klikalności (CTR), a także bez problemu aktywujesz lub dezaktywujesz wybrane kampanie i edytujesz produkty reklamowane w ramach Promowanych Ofert.

O co nas pytacie?

Najczęstsze wątpliwości i niejasności wyjaśniamy w części FAQ dotyczącej narzędzia Promowane Oferty. Zerknij i dowiedz się więcej.

faq button
serduszko_nsl
log out
log in
catalog
basket
search
serduszko_nsl

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 25.04.2016 o godzinie 22:51 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: