Regulamin korzystania z Promowanych Ofert

Uwaga! Możliwość zakupu nowych kampanii w ramach Promowanych Ofert została tymczasowo zawieszona. Będziemy informować, kiedy działanie narzędzia reklamowego wróci do normy. Więcej informacji tutaj »

I.
Obowiązują ustalone opłaty za publikację Promowanych Ofert.

II.
Promowane Oferty są dostępne w różnych pakietach promocyjnych. W cenie pakietu znajduje się określona liczba wyświetleń na DaWandzie. Im większy pakiet, tym korzystniejsza cena za każde wyświetlenie produktu. Wysokości przysługujących rabatów znajdują się w tabeli opłat za Promowane Oferty. Każda kampania Promowanych Ofert może otrzymać indywidualną nazwę. Po wyborze odpowiedniego pakietu wyświetleń, klikając na guzik „Wybierz produkty do kampanii”, wybierasz dowolną liczbę produktów z aktywnych ofert, które biorą udział w danej kampanii. Produkty mogą brać udział tylko w jednej kampanii. Po zamówieniu (klikając na „Zamów i aktywuj kampanię”) nie można anulować zamówionych wyświetleń. Opłaty za zamówioną kampanię naliczymy na kolejnej fakturze w Twoim butiku na DaWandzie.

III.
Zamawiając kampanię w ramach Promowanych Ofert można wybrać dowolny pakiet i zdecydować się na automatyczne przedłużanie kampanii. Wtedy po wykorzystaniu wszystkich wyświetleń zakupionego pakietu nastąpi automatyczne przedłużanie. Przy ustawieniu automatycznego przedłużania otrzymasz dodatkowo 5% wyświetleń darmowo do wybranego pakietu (np. 15 750 wyświetleń zamiast 15 000). Automatyczne przedłużanie kampanii można w każdej chwili dezaktywować w ustawieniach kampanii. DaWanda zastrzega sobie prawo do pisemnego wypowiedzenia ustawienia „automatyczne przedłużanie” z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Zakupione już wyświetlenia nie podlegają zwrotowi.

IV.
Produkty wybrane do kampanii w ramach Promowanych Ofert będą wyświetlane losowo na stronach DaWandy, w miejscach przewidzianych na Promowane Oferty, (a) na stronie głównej DaWandy, (b) na stronach kategorii, w której wystawione są wyświetlane produkty, (c) na innych stronach na DaWandzie do momentu wyczerpania wszystkich zakupionych wyświetleń.

Jeśli produkty spełniają odpowiednie wymogi, zostaną również wyświetlone na stronach pozostałych wersji językowych DaWandy dla użytkowników z innych krajów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsc wyświetleń produktów. Miejsc wyświetleń nie można wybierać. Nie masz wpływu na to, gdzie zostaną pokazane Twoje produkty.
Jeśli wszystkie produkty, które biorą udział w kampanii, zostaną wyprzedane, kampania zostaje automatycznie dezaktywowana. Pozostające wyświetlenia zostają zachowane. Aby je wykorzystać, należy dodać do kamapnii aktywne produkty i aktywować kampanię. Bieżąca kampania może zostać w każdej chwili ręcznie zarówno dezaktywowana, jak i aktywowana.

V.
DaWanda zastrzega sobie prawo do pisemnego wypowiedzenia wyżej wymienionych warunków z czterotygodniowym okresem wypowiedzenia do końca każdego miesiąca. W chwili zakończenia umowy niewykorzystane wyświetlenia zostaną na DaWandzie pokazane lub koszty zostaną zwrócone.

Stan na dzień 23.03.2016

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 19.08.2015 o godzinie 22:50 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: