Sprawy formalne, zasady ogólne

Zagraniczni klienci poza zrozumieniem opisów produktów zwracają uwagę na zasady panujące w sklepie, dlatego niezbędne jest również przetłumaczenie rzeczy formalnych:

❤ regulaminu

❤ zasad zwrotu i anulowania transakcji

❤ metod wysyłki i płatności

❤ FAQ butiku (jeśli w sklepie znajduje się po polsku)

Jak przetłumaczyć ogólne zasady?

Możesz zrobić to samodzielnie, możesz to zlecić. Jeżeli nie czujesz się na siłach, polecamy naszą ofertę – projektanci DaWandy otrzymują zniżkę na tłumaczenia na portalu Turbotłumaczenia.pl. Zobacz ofertę tutaj»

Jak wstawić tłumaczenia?

Tłumaczenia zasad ogólnych wstawisz w dwóch miejscach.

Regulamin, metody wysyłki i płatności i FAQ wklej w Moja DaWanda » Mój sklep i produkty » Przetłumacz sklep (po wyborze zielonego przycisku Przetłumacz sklep) w polach odpowiadających językowi, na jaki zostały przetłumaczone. Zobacz poniżej – wybierasz język, pojawiają się pola w danym języku (a po prawej stronie masz zawsze to, co już zostało umieszczone w języku polskim w butiku, taka mała podpowiedź)

zasady1

Jedynie zasady zwrotów i anulowania wstawiamy w innym miejscu. Wchodzisz w Moja DaWanda » Mój sklep i produkty » Warunki anulacji i zwrotów, wybierasz zasady, które chcesz przetłumaczyć, naciskasz ołówek, by je edytować i w odpowiednie pola wpisujesz tłumaczenia w odpowiednim języku:)

Pamiętaj: jeżeli w przyszłości będziesz aktualizować zasady po polsku, nie zapomnij edytować także ich tłumaczeń!

zasady2
serduszko_nsl
zasady3

Gdzie wyświetlają się informacje ogólne?

zasady4Klient takie informacje może znaleźć w butiku po lewej stronie pod zdjęciem profilowym oraz pod każdym produktem, w który zechce wejść.

zasady5
serduszko_nsl

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 29.07.2015 o godzinie 12:39 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: