Start: Go go go! Go global!

Zasady prowadzenia sklepu i sprzedaży produktów w Polsce rozpisaliśmy na wiele zakładek i tematów. Postanowiliśmy poświęcić dodatkową zakładkę na Portalu Sprzedawcy dla sprzedaży międzynarodowej. W dziale EKSPORT postaram się wyjaśniać, doradzać, informować i rozwiać najczęstsze wątpliwości związane właśnie z internetowym handlem zagranicznym na DaWandzie.

Na początek polecam zapoznanie się z podstawowymi elementami dawandowego sklepu, które przyciągają i przekonują klienta do zakupów i powrotów. Opisane w odniesieniu do polskich Kupujących, mogą zostać analogicznie zastosowane do przyciągnięcia klientów zagranicznych. Zobacz tutaj.

INTRO 1
serduszko_nsl

Wiesz już wszystko i to jest ten moment? Chcesz się tłumaczyć i sprzedawać swoje wspaniałe produkty za granicę? Może ta oferta Cię zainteresuje, może ułatwi Ci szybki start na europejskim rynku handmade i designu DaWandy? Zapoznaj się z ofertą tłumaczeń tutaj.

TŁUMACZENIA baner
serduszko_nsl

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 21.05.2015 o godzinie 16:57 h.

Kategoria: EKSPORT

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: