Twoje kategorie czyli plan dawandowego sklepu

Kategorie na DaWandzie są dosyć szerokie, dlatego pomocą w orientacji klienta w sklepie będą kategorie produktów stworzone przez Ciebie. Dokładnie pokażesz, co Kupujący mogą u Ciebie znaleźć. Jeśli stworzysz taki „plan” po polsku, warto go przetłumaczyć, żeby i zagraniczni zainteresowani mogli się lepiej w Twoim asortymencie zorientować:)

Ważne!

Kategorie w sklepie często aktualizujesz sezonowo, np. w lipcu stworzysz kategorię „na wakacje”, w listopadzie „świąteczne szaleństwo”, a w styczniu „noworoczne wyprzedaże”. Oczywiście edytujesz je po polsku, ale nie zapominaj o dodaniu tłumaczeń! Niech wszyscy będą na bieżąco:)

Gdzie tłumaczyć kategorie sklepu?

Wejdź tutaj i w jednym miejscu ustaw kategorie sklepu po polsku i wstaw od razu tłumaczenia na pozostałe języki DaWandy.Wybierz polecenie „inne języki”, aktywuj wszystkie siedem i tłumacz!

kategorie_1
serduszko_nsl

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 22.04.2015 o godzinie 13:03 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: