Lekcja 2. Baner też może być międzynarodowy!

Jeżeli myślimy o sprzedaży międzynarodowej, dobrze byłoby, że po wejściu do sklepu pierwszą rzeczą, jaką zobaczy klient, nie było coś, czego nie zrozumie. Jeżeli na sklepowym banerze masz jedynie grafikę bez tekstu, masz problem z głowy. Jeśli jednak chcesz zamieścić tam jakieś informacje tekstowe, przemyśl je dobrze tak, by nie były przeszkodą w dokonaniu zakupu.

 Na co zwrócić uwagę?

❤ baner w sklepie masz tylko jeden – ten sam baner zobaczy każdy klient, niezależnie od tego, czy jest z Polski, Niemiec, Czech, Węgier czy Francji itd..

❤ jeśli umieszczasz na banerze napis informujący o czymś, pewnie dobrze by było, żeby był w języku angielskim – to chyba najbardziej międzynarodowy język, a na pewno w europejskim e-commerce:)

❤ nie ma co poprzestawać na jednym i tym samym banerze przez cały czas – jeśli organizujesz jakąś promocję w swoim sklepie, chcesz podkreślić darmową wysyłkę produktów albo udział w akcji marketingowej, warto i na banerze umieścić taką informację, na pewno rzuci się w oczy!

Jak zmieniać baner w sklepie?

Wejdź tutaj i wrzuć nowy baner:)

Przykłady?

baner_4
baner_2

baner_5

1418235515-424

serduszko_nsl

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 22.02.2015 o godzinie 11:42 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: