Rozmówki polsko – dawandowe

jezyki_baner

Jak zauważyłeś, programy do  tłumaczeń mają tendencję do niewłaściwego interpretowania tekstu i tłumaczą go błędnie, dlatego nasz wielojęzyczny zespół przygotował listę najczęściej zadawanych pytań i używanych odpowiedzi, które można skopiować i wkleić w komentarz zamówienia lub wiadomości.

To nie tylko zaoszczędzi Twój czas, usprawni tworzenie wiadomości i odpowiedzi, ale także zapewni mniejsze zamieszanie i ograniczy liczbę pytań od kupujących. Dodatkowo Rozmówki powinny dać Ci wskazówki na temat informacji, jakich oczekuje od Ciebie kupujący oraz typowych i najczęściej zadawanych przez nich pytań.

Jak to działa?

Kliknij poniżej na tę kombinację flag, której tłumaczenie Cię interesuje. Jeśli kupujący odpowiada na zapytanie niewyszczególnione w naszych Rozmówkach, użyj do tłumaczenia np. Google translate.

 

POLSKI <-> NIEMIECKI                                                                     POLSKI <-> ANGIELSKI

 

pl_de                        pl_en

 

POLSKI <-> FRANCUSKI                                                                POLSKI <-> WŁOSKI

    pl_Fr                    pl_it

 

POLSKI <-> HOLENDERSKI                                                        POLSKI <-> HISZPAŃSKI

 

 

pl_nl                     pl_es

 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące najczęściej pojawiających się pytań/odpowiedzi i uważasz, że powinniśmy je dodać do Rozmówek, wyślij je mailem na adres: pomoc@dawanda.pl lub opublikuj je na naszym forum.

 

 

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Emilia Kürau

napisane przez 11.02.2015 o godzinie 16:56 h.

Jest niespokojnym duchem, dlatego zajmuje się wszystkim po trochu. Nigdy nie spoczywa na laurach. Wiecznie w biegu. Ma pomysłów bez liku i ciągle przybywają nowe. I ciągle się uśmiecha!

Comments

Security Code: