Druga kategoria ważna jak pierwsza!

Jeżeli chcesz zwiększyć ruch w dawandowym butiku i podrasować sprzedaż produktów, najprostszą i podstawową metodą jest dodanie drugiej kategorii dla każdego produktu. Polska platforma DaWandy jest jedyną, na której taka opcja jest absolutnie bezpłatna! Jedno kliknięcie więcej to nieporównywalnie większe prawdopodobieństwo zakupów w sklepie!

Jak dodać drugą kategorię?

Bezproblemowo! :) Wchodzisz w swoje aktualne oferty, przy danym produkcie klikasz „ołówek” i przechodzisz do edycji. Zjeżdżasz do pola z kategoriami i wybierasz drugą kategorię! Zapisujesz zmiany i voila – gotowe! Jeśli dodajesz nowy produkt, od razu dodaj drugą kategorię, nie ma co zwlekać.

druga kat
serduszko_nsl
druga kat2
serduszko_nsl
DRUGA AT

Dlaczego warto?

❤ produkt w dwóch kategoriach to większa szansa na znalezienie go przez potencjalnych klientów

❤ często promujemy w naszych kanałach wybrane kategorie DaWandy – zyskujesz większe prawdopodobieństwo wyboru produktów do naszych selekcji, prezentowników i newsletterów

❤ to bardzo łatwe i bezpłatne – czemu nie skorzystać? :)

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez

napisane przez 03.02.2015 o godzinie 22:35 h.

Dzień w dzień brnie w najdalsze zakątki DaWandy, by zgłębić jej tajemnice. Nie boi się trudnych pytań. Lubi szukać dziury w całym. Gdy akurat nie dopieszcza Portalu Sprzedawcy, zerka kątem oka za granicę:)

Comments

Security Code: