Nowy design – kilka nowości dla Was:)

Nowy design hula z powodzeniem! Butiki wyglądają pięknie, a produkty są wyeksponowane na większych zdjęciach. Podoba się Wam? Dziekujemy Wam za wszelkie uwagi i opinie – bierzemy je pod uwagę i na bieżąco staramy się poprawiać błędy. Swoje uwagi o błędach możecie wrzucać nam bezpośrednio na forum: https://pl.dawanda.com/topic/4702/11516754.
W ostatnim odcinku Akademii pisaliśmy okilku wizualnych zmianach Waszych butików i produktów.
Dziś opowiemy o tym jak wykorzystać potencjał nowej DaWandy – co się zmieniło i jak wynieść z tych zmian jak najwięcej?

1. Opinie odnosnie transakcji.

Truizm ale wart podkreślenia – warto zbierać i zachęcać klientów do pozostawienia opinii na temat transakcji. To buduje wiarygodność, zachęca kolejnych klientów oraz pomaga Wam w stworzeniu lepiej funkcjonującego butiku. W nowym designie DaWandy ten element został ciekawie podkreślony. Warto go wykorzystać.

2. Dodaj do ulubionych

Warto zachęcać odwiedzających Wasz butik i oglądających Wasze prace do polubienia Waszych produktów.
Dlaczego?

  • każda osoba, która polubi Wasz produkt otrzymuje cyklicznie maila na temat aktualności w Waszym butiku (nowe produkty, dostępność produktów, przeceny)
  • taka osoba widzi Wasz polubiony produkt również na stronie głównej DaWandy w części Popularne produkty. To świetne miejsce żeby przypomnieć o Waszym produkcie osobie, która juz kiedyś zwróciła na niego uwagę
  • polubienia mają także wpływ na to czy produkt pojawi się w sekcji ‚Popularne produkty’
  • polubienia mają wpływ na to akie produkty nasz zespół w Polsce i w innych krajach wybierze do materiałów i banerów pokazywanych na stronie
  • wielu uzytkowników szuka ciekawych produktów właśnie na bazie ilości polubień (serduszek).

3. Obserwuj ten butik

Obserwowanie Waszego butiku powoduje, że Wasz butik widoczny jest po zalogowaniu każdego użytkownika. Dodatkowo, wybrani użytkownicy otrzymują maila informującego o nowościach w Waszym DaWandowy sklepie.

4. Projektanci też mogą rekomendować i wspierać inne sklepy oraz siebie nawzajem :)

Jeśli sprzedajesz na DaWandzie masz również mozliwość rekomendacji innych sklepów.
Jak to działa?

Wejdź na Moja DaWanda / Mój sklep i produkty / Rekomendacje i wpisz do 7 nazw użytkowników sklepów, których chcesz wspierać na stronie Twojego DaWandowego butiku. Lista rekomendowanych sklepów pojawi sie zawsze w dolnej belce widoku Twojego butiku.
Pamiętaj, że możesz również stworzyć grupę na DaWandzie – grupy daja mozliwość szybszej komunikacji w szerszym gronie użytkoników czy projektantów związanych okreslonym tematem – np. Grupa FOLK, Grupa Projektantów z Krakowa etc…(https://pl.dawanda.com/groups)

 

Pozdarawiam,
Michał
P.S. Informacyjnie, DaWanda jest teraz 10 krotnie szybsza :)

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Piotr Kabaciński

napisane przez 20.08.2013 o godzinie 11:24 h.

Kategoria: Wiadomości

Comments

Security Code: