Bądź aktywny na DaWandzie!!!

Istnieje wiele możliwości, by pokazać Twoje produkty szerszej publiczności na DaWandzie. Tu chcemy Ci pokazać jak to zrobić!

Masz kilka opcji, by pokazać swoje produkty szerokiej publiczności. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

Kampanie DaWandy

DaWanda regularnie prowadzi kampanie mające na celu przyciąganie uwagi nowych klientów oraz zwiększające obroty Twojego Butiku. Przykładowo, raz na jakiś czas organizowane są krótkookresowe kampanie rabatowe. W ramach kampanii produkty uczestniczących butików są szczególnie promowane, co oznacza, że powinieneś upewnić się, że butik jest w 100% gotowy i ma odpowiednio dużo dostępnych produktów. Zawsze informujemy wszystkich Sprzedających o nadchodzących kampaniach poprzez specjalny newsletter oraz za pośrednictwem „Moja DaWanda”.

Jeśli w danym momencie prowadzimy kampanię możesz o niej przeczytać na naszym blogu lub w newsletterze (wysyłany nie częściej niż 1 na 2 tygodnie wyłącznie do Sprzedających).

Weź udział w odbywającej się raz w miesiącu na niemieckiej platformie kampanii Colour Special.

Niemiecki zespół “TeamFarbe” organizuje cieszący się dużym zainteresowaniem projekt „Colour Special”. Projektanci z polskiej DaWandy mogą również uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, jeśli tylko potrafią komunikować się w języku niemieckim. Każdego miesiąca użytkownicy niemieckiej DaWandy decydują gremialnie, jaki kolor będzie kolorem przewodnim portalu. Jak tylko kolor zostanie wybrany, Projektanci mogą wprowadzać swoje produkty, które odpowiadają tematyce oraz których przesyłka będzie realizowana za darmo. Team Farbe’ tworzy listę dostępnych produktów, która jest linkowana do głównej witryny niemieckiej DaWandy (ponad kilku milionowa oglądalność każdego miesiąca). Wszystkie zasady i wymagania odnośnie tych kampanii znajdziesz na niemieckim Forum pod ‘Angebote & Aktionen’. Pamiętaj, że możesz uczestniczyć w tej kampanii tylko, jeśli znasz język niemiecki. Spróbuj, a przekonasz się, jak szybko rośnie ilość serduszek i komentarzy obok Twoich produktów.

Spraw sobie blog na DaWandzie

Blog jest kolejnym miejscem, gdzie możesz prezentować swoje produkty. Blog daje możliwości codziennej aktualizacji i w wielu przypadkach ma setki fanów. Rzeczy prezentowane na blogu są bezpośrednio linkowane do produktów i butików na DaWandzie, co w konsekwencji skutkuje coraz większą ilość odwiedzających.

W sekcji ‘Zrób to sam/a’ prezentujemy materiały szkoleniowe. W tym miejscu możesz podzielić się Twoimi pomysłami projektowymi. Jeśli masz swój poradnik, którym chciałbyś się podzielić, wyślij do nas maila, zdjęcia lub link wideo z odpowiednim opracowaniem tekstowym na adres marysia@dawanda.com. Przeglądamy zawsze wszystkie Wasze propozycje. Skontaktujemy się z Tobą tuż przed publikacją.

Angażujemy także naszych użytkowników w organizowane kampanie promocyjne oraz konkursy na naszym blogu – bądź pewien, że sprawdzasz je regularnie! Zachęcamy Cię również do umieszczania komentarzy, które oczywiście mogą zawierać link bezpośrednio do Twojego sklepu DaWanda.

Pomóż innym znaleźć to, czego poszukują

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, nie ma chyba lepszego miejsca niż DaWanda! Wszyscy wiemy, jak trudno jest znaleźć idealny prezent, dlatego DaWanda przychodzi z pomocą w postaci Gift Finder. Urodziny czy Dzień Mamy – może jeden z Twoich produktów będzie odpowiadał poszukiwaniom naszych użytkowników.

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Michal Gebala

napisane przez 21.09.2012 o godzinie 17:04 h.

Kategoria: Promuj swój sklep

Komentarz

  1. BartekOstaszewski (16.07.13 06:33 Uhr)

    Ciezko jest znalezc portal-sprzedawcy.dawanda.com w googlach na niektore slowa kluczowe, przydaloby sie pozycjonowanie, polecam podpiac sie podpiac system wymiany linkow, im wiecej masz podstron tym wiecej punktow otrzymasz. Punkty mozesz przeznaczyc na linki do twojej strony czyli masz seo za darmo.
    Wystarczy wpisac w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda, ruch na stronie powinien wzrosnac nawet kilka razy
    pozdro

Comments

Security Code: