Jak mogę ocenić zamówienie?

Po zrealizowaniu zamówienia, zarówno kupujący, jak i sprzedający mogą dokonać oceny transakcji. Możesz zyskać dobrą reputację jako godny zaufania i kreatywny twórca dzięki systemowi oceny, który wskazuje kupującym zaufane sklepy z produktami wysokiej jakości. Zwykle zamówienia wysyłane są po otrzymaniu przez Ciebie pieniędzy, więc w naturalny sposób kupujący chciałby mieć pewność, że ma do czynienia z profesjonalnym sprzedawcą.

Jeśli sprzedajesz produkty wysokiej jakości i zapewniasz swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie, nic nie powinno stać na drodze do otrzymywania wyłącznie najbardziej pozytywnych ocen.

Jako sprzedawca możesz również ocenić kupującego, gdyż także oni cieszą się na każdy pozytywny komentarz na swój temat. Powinnaś zrobić to jeśli szybko otrzymałaś pieniądze, lub jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy a mimo to udało Wam się znaleźć wspólne rozwiązanie w miłej atmosferze. W swoim komentarzu możesz również przestrzec przed kupującymi, którzy okazali się niegodni zaufania. Pamiętaj jednak, by nie próbować zrewanżować się na kupującym, który wystawił Ci nie do końca pozytywną ocenę.

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Kuba

napisane przez 05.09.2012 o godzinie 15:06 h.

Kategoria: Jak to zrobić?

Comments

Security Code: