Terminy dostawy

Klienci, którym wpadł w oko Twój produkt, chcieliby go mieć w swoich rękach tak szybko jak to możliwe. Z tego powodu, często zwracają oni uwagę na czas oczekiwania na dostarczenie produktu. Im szybciej jesteś w stanie wysłać zamówienie, tym bardziej atrakcyjny butik dla nich stanowisz, gdyż niejednokrotnie klienci poszukują produktów na konkretną okazję.

Zawsze, w momencie wystawiania przedmiotu musisz ustalić w jakim terminie jesteś w stanie dokonać wysyłki. Terminy te mogą różnić się pomiędzy produktami w Twoim butiku.

Zanim wystawisz produkt, dokładnie przemyśl, jak szybko jesteś w stanie go wysłać, gdyż jesteś zobowiązana do dotrzymania wybranego terminu. Zapewni Ci to wiarygodność jako sprzedawcy i sprawi, że Twoi klienci będą zadowoleni z transakcji, wystawią Ci pozytywną ocenę i chętnie kupią coś kolejnym razem.

W przypadku produktów, które dopasowujesz do pojedynczego klienta, czas oczekiwania możesz zmienić przy akceptowaniu transakcji. To zrozumiałe, że przygotowanie ich do wysłania zajmuje więcej czasu, dlatego klienci nie powinni mieć problemu z zaakceptowaniem dłuższego czasu oczekiwania na produkt.

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Kuba

napisane przez 24.07.2012 o godzinie 16:22 h.

Kategoria: Jak to zrobić?

Comments

Security Code: