Galeria Twojego butiku – wyróżnij produkty!

55850723-Wohnzimmer-Wandtattoo-Wandaufkleber---FensterMasz w swojej ofercie najlepiej sprzedające się produkty, a może właśnie wstawiłeś nowości do butiku? Stwórz galerię w swoim sklepie na DaWandzie i pochwal się nimi klientom. Może masz nową kolekcję? A może produkty na konkretną okazję?

Możesz stworzyć własne okno, umieszczając w nim maksymalnie do 16 wybranych przez Ciebie produktów. Galeria może zostać dopasowana do stylu Twoich produktów i Twojego sklepu.

 Czego się dowiesz?

  • po co w ogóle poświęcać na to czas?
  • jak ustawić w sklepie galerię?
  • jak ją dopasować do Twoich graficznych potrzeb?

Jak ustawić galerię?

Aby utworzyć galerię przejdź do Moja DaWanda >> Mój sklep i produkty >> Galeria butiku

Tutaj wpisz nazwę Twojej galerii. Wymyśl taką, która w szczególny sposób opisuje produkty lub nową kolekcję. Zauważ, że od razu możesz jej tytuł wpisać we wszystkich 7 językach DaWandy! W jednym miejscu!

Poniżej dobierasz sobie styl graficzny, w jakim ma być utrzymana galeria. Można wybrać odpowiednie tło, ramki i kolor tekstu dla okna. Przy wyborze koloru tła pamiętaj aby nie kolidował on z kolorem produktów, nie był zbyt jaskrawy. To samo dotyczy ramki i fontu, który powinien być czytelny. Za każdym razem na podglądzie możesz podejrzeć efekt swoich wyborów.

Gdy będzie satysfakcjonujący, pozostaje wybrać produkty do galerii (od 4 do 16) i zapisać zmiany:) Masz również wpływ na kolejność produktów, którą możesz ciągle zmieniać.

W każdej chwili możesz zmienić kolejność i wygląd Twojej galerii. Układaj produkty w galerii jak na prawdziwej wystawie ekspozycyjnej! Im częściej zmieniasz galerię, tym więcej dajesz motywacji klientowi do zakupu i odkrycia nowych produktów, których być może nie zauważył wcześniej. Nie zapominaj o pokazaniu od czasu do czasu również najlepiej sprzedających się produktów, dzięki którym przyciągniesz wzrok nowego klienta. Należy pamiętać, że pierwsze trzy pozycje w oknie sklepu, to elementy, które są na wyświetlaczu w profilu sklepu.

al_1

al_2

al_3

Jak wybrać produkty do galerii?

W menu ustawiania galerii mamy dwa miejsca, które można kliknąć – w podglądzie tworzonej galerii lub na samym dole przy opcji zarządzania pozycjami. Po kliknięciu system przeniesie nas do listy aktualnych ofertTutaj zaznaczasz produkty, które chcesz umieścić w galerii – na dole pojawi się guzik edycji. Klikasz i wybierasz polecenie Dodaj do galerii, jak poniżej.

dod_1

dod_2

 

I gotowe! Produkty wybrane znalazły się na liście w galerii! Tu możesz teraz ułożyć je wedle własnego klucza albo zupełnie przypadkowo! W każdej chwili możesz podejrzeć, jak klient, który odwiedzi Twój sklep, będzie widział Twoją galerię:)

dod_3

Do dzieła!:)

Oto kilka przykładów

PtASZEK-MONIKA

Screen Shot 2015-02-19 at 11.25.53

EgginEgg

Screen Shot 2015-02-19 at 11.33.15

Freeshion

freesion gal

Little NOMAD

little nomad al

Podobał Ci się ten post? Podziel się nim ze znajomymi:

Post przez Marcin Szalek

napisane przez 23.07.2012 o godzinie 14:00 h.

Wprowadza DaWande do Polski. Entuzjasta Internetu.

Comments

Security Code: